Haberler

Balabanlı - Numatic Temizlik Uygulama Laboratuarı
2015-06-02

BALABANLI İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. nin öncülüğü ve katkılarıyla oluşturulan BALABANLI-NUMATIC TEMİZLİK UYGULAMA LABORATUARINDA 2008 yılından bu yana yapılmakta olan eğitim seminerinin üçüncüsü 01.11.2010-05.11.2010 tarihleri arasında Kocaeli Üniversitesi Hereke Ömer İsmet Uzunyol Meslek Yüksek Okulu’nda yapıldı. 

Eğitim seminerine bölüm öğrencilerinin yanı sıra diğer bölümlerin öğrencileri de yoğun ilgi gösterdi. BALABANLI İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. nin Türkiye, Orta Doğu, Kıbrıs ve Türki Cumhuriyetleri Distribütörü olduğu NUMATIC INTERNATIONAL LTD. şirketi tarafından görevlendirilen Matt TATTERSHALL ve Roger SILCOX İle BALABANLI İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. nin CEO su M. Tuğsavul BALABANLI tarafından verilen dersler seminer salonunu dolduran öğrenciler tarafından büyük bir dikkatle takip edildi. Gerek teorik eğitime, gerekse uygulamalı eğitime gösterilen yoğun ilgi İngiltere’den gelen uzmanları da çok memnun etti. 

BALABANLI İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. nin CEO’su M. Tuğsavul BALABANLI “ İnsanların yaşadığı yerlerin temiz ve hijyen olmasının her geçen gün daha önemli hale geldiğini, bu nedenle temizlikte eğitimin öneminin hızla arttığını” belirtti. 

Kocaeli Üniversitesi Hereke Ömer İsmet Uzunyol Meslek Yüksek Okulu’nda yapılan eğitim seminerlerinde temizlikte eğitimi her yönden desteklerini ve bu konudaki desteklerinin artarak devam edeceğini söyledikten sonra; M. Tuğsavul BALABANLI şirket faaliyetlerini yürüttükleri BALABANLI PLAZA’da da 2011 yılından itibaren eğitim seminerlerine başlayacaklarının müjdesini verdi.” 

M. Tuğsavul BALABANLI “Temiz çevrede çalışan insanların, kirli çevrede çalışan insanlardan % 80 daha fazla üretici olduğunun ve insanların yaşam alanlarının kaliteli hale gelmesi sonrası enerjilerinin ve mutluluklarının da arttığının bilimsel olarak ortaya konduğunu” belirtti. 

Ayrıca; “Plazalarının 4500 m2 kapalı alana sahip olduğunu, bunun 500 m2 sinin showroom olarak kullanıldığını, geri kalan kısımlarının da teknik servis, eğitim ve diger hizmetler için kullanılmak üzere planlandığını belirtti. “ 

2010 yılı içinde ürün çeşitlerini daha da genişlettiklerinin, gerek kalite gerekse fiyat yelpazesi bakımından kullanıcıların memnuniyetlerini daha da arttıracağına inandıkları yeni ürünler sunmaya başladıklarının” altını çizdi. 

Seminerin sonunda; eğitime verdikleri katkılarından dolayı CEO M. Tuğsavul BALABANLI’ya Kocaeli Üniversitesi Hereke Ömer İsmet Uzunyol Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Halis AYGÜN tarafından törenle teşekkür plaketi verildi
DİĞER HABERLER

Balabanlı Sosyal Sorumluluk Projesi
2015-06-17