Haberler

Balabanlı Sosyal Sorumluluk Projesi
2015-06-17

BALABANLI İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. nin sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirdiği ve sponsorluğunu üstlendiği Kocaeli Üniversitesi Hereke Ömer İsmet Uzunyol Meslek Yüksek Okulu’nda yapılan seminere katılan İngiliz uzmanların; en iyi şekilde ağırlanması ve ülkemizden güzel duygularla ayrılmaları için gereken her şey eksiksiz bir şekilde yapıldı. 

Misafirler onuruna verilen akşam yemeğinde konuklara madalyalı aşçılar tarafından özel olarak hazırlanan tuzda pişmiş balık ikram edildi. Türk müziğinin en güzel örneklerinin de canlı olarak sunulduğu akşam yemeğinde,BALABANLI İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.’nin CEO’su M. Tuğsavul BALABANLI İngiliz misafirlerine Türk halk oyunlarını öğretmek için büyük bir çaba harcadı. 

İngiltere’den gelen uzmanların memnuniyeti, teorik eğitime ve uygulamalı eğitime öğrenciler tarafından gösterilen yoğun ilgiden sonra; okul yönetimi ve CEO M. Tuğsavul BALABANLI tarafından gösterilen misafirperverlik nedeniyle daha da arttı. Misafirlerimiz gerek İstanbul ve Hereke’de geçirdikleri zaman süresince gerekse ülkemizden ayrıldıktan sonra her fırsatta memnuniyetlerini dile getirip teşekkür ettiler. 
Seminerlerden arta kalan zamanlarda konuklarımıza ülkemizi tanıtmak ve ülkemizin güzelliklerini göstermek için Hereke’ye yakın yerlere çeşitli geziler düzenlendi. 

Seminerin sonunda; İngiltere’den gelerek eğitim veren uzmanlar Matt TATTERSHALL ve Roger SİLCOX’a Kocaeli Üniversitesi Hereke Ömer İsmet Uzunyol Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Halis AYGÜN tarafından törenle teşekkür plaketi ve Türkiye’yi hatırlatacak küçük hediyeler verildi. 

NUMATIC firmasından gelen eğitim uzmanları da 2010 yılı içinde, daha önce göndermiş oldukları makinelere ilaveten yeni makine ve temizlik ekipmanlarının da İngiltere’den Kocaeli Üniversitesi Hereke Ömer İsmet Uzunyol Meslek Yüksek Okulu Temizlik Laboratuvarına BALABANLI İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. aracılığıyla gönderileceğinin müjdesini verdiler.
DİĞER HABERLER

Balabanlı - Numatic Temizlik Uygulama Laboratuarı
2015-06-02